Polska

General Support Information

Oprogramowanie/ Aktualizacje Oprogramowania

Ta strona będzie na bieżąco informować Cię o najnowszych aktualizacjach oprogramowania i nowych funkcjach. Prosimy o regularne sprawdzanie aktualizowanych informacji.

Instrukcje obsługi

Niektóre z naszych instrukcji obsługi są dostępne do pobrania ze strony internetowej. Jeśli instukcja do Twojego modelu nie jest dostępna, prawdopodobnie oferuje ją (w wersji papierowej) sprzedaż wysyłkowa firm podanych poniżej.


Serwis

W przypadku gdy produkt nie działa poprawnie w czasie, w którym obowiązuje gwarancja, Autoryzowany Serwis Kenwooda (Elco-Exim) zajmie się jego naprawą w ramach gwarancji.

Zintegrowane Rozwiązania Kenwood

Teraz oferujemy Ci doskonałe rozwiązanie, aby dostosować wygląd i działanie Twojego urządzenia Kenwood do Twojego samochodu. Używamy do tego celu spejalnie zaprojektowanych interfejsów oraz ramek montażowych.

Katalogi

Oglądaj katalog na ekranie swojego komputera, tak jakbyś trzymał go w rękach. 
 

Bazy Punktów POI

Poza standardową bazą punktów POI zawartych na mapie (fotoradary, niebezpieczne miejsca, stacje benzynowe, restauracje itp.) Kenwood oferuje możliwość dodawania własnych punktów POI.

McLaren

Od roku 1991 KENWOOD jest oficjalnym dostawcą McLaren F1 i stale wspiera zespół przez 25, co stanowi najdłuższą w brażny współpracę z japońską firmą.